fbpx

Взаємодія

Міжнародне Бюро Праці «JUS-Service», завжди готовий до злагодженої та ефективної роботи колектив однодумців, які не втратили в наш складний час свої принципи і моральність, , запрошує до співпраці таких же людей з України та інших країн!

Всі послуги, які ми пропонуємо Клієнтам надаються нами виключно на вищому рівні якості і відповідальності. Інтерес кожного Клієнта є одночасно центром наших власних інтересів, тому довіривши нам благополуччя своїх Клієнтів, знайомих, друзів та близьких, Ви можете розраховувати на те, що після їх виїзду в Європу (на роботу, навчання або для відкриття свого бізнесу) опіка «JUS-Service» над ними тільки починається, а не закінчується, як це відбувається, на жаль, в більшості інших випадків.

Відповідно, Міжнародне Бюро Праці «JUS-Service» безпосередньо зацікавлено в тому, щоб наші Партнери-представники отримували від нас якомога більше необхідної для якісного надання ними послуг своїм Клієнтам інформації та досвіду, а крім того завжди своєчасно отримували за ці послуги також і гідні винагороди!

На даний момент ми продовжуємо формувати досвідчену команду регіональних Партнерів-представників у всіх областях України, а також й в інших країнах! Співпраця здійснюється на офіційній договірній основі, яка також передбачає можливість отримання високих преміальних за оплату послуг залучених Вами інших Представників. Всі Представники «JUS-Service», після проходження стажування отримують доступ до повної та завжди актуальної бази вакансій Бюро та гарантовану підтримку наших спеціалістів в своєму бажанні працювати і заробляти, приносячи користь людям.

Також, «JUS-Service» відкрито й до інших пропозицій по співпраці в сфері, якою ми займаємось, адже ми завжди щиро раді цікавим і порядним людям!

Global handshake

З усіх питань співробітництва з нами звертайтеся будь ласка до відповідального за роботу з представниками по телефону + 38-067-760-47-88 (Рустам) або на пошту jus.service.ua@gmail.com будь-який зручний для Вас час, крім ночі:)

ЧЕКАЄМО!