fbpx

Відповіді на питання

Кожен з нас, купуючи ту чи іншу послугу або товар, хоче упевнитися в їх відповідності задекларованим продавцем описам. Це зробити клієнт, як правило, намагається ще до моменту ухвалення рішення про покупку, що є природним і правильним.

Коли ж мова заходить про працевлаштування за кордоном, люди, охочі там працевлаштуватися за допомогою тих чи інших компаній, відповідно ставляться до цього ще більш серйозніше та ретельніше, намагаються дізнатися всі умови і деталі, що в свою чергу, є ДУЖЕ і ДУЖЕ ПРАВИЛЬНИМ! Купівля послуги з допомоги у працевлаштуванні за кордоном – це фактично така ж покупка послуг, як і послуги слюсаря або перукаря, але з однією дуже важливою різницею – кінцевий результат роботи Ви також можете побачити тільки в кінці (тобто при безпосередньому працевлаштуванні), але повний розрахунок за нього зобов’язані зробити заздалегідь. Одним словом – це так зване «питання довіри». Тому на це питання ми вважаємо за необхідне відповісти Вам першим!

Отже, чим заслуговує до себе довіру JUS-Service?

Міжнародне Бюро Праці «JUS-Service» з центральними офісами у містах Гданськ (Європейський Офіс Бюро) та Житомир (Український Офіс Бюро) працюють на підставі всіх необхідних для здійснення такої діяльності реєстраційних та дозвільних документів. Це, в свою чергу, зобов’язує працювати в суворій відповідності до чинного в даній сфері на території Євросоюзу і України законодавства. Уся взаємодія Клієнта з нами здійснюється виключно на підставі офіційних юридичних договорів, які є гарантією його успішного працевлаштування. Їх предметом, а відповідно і обов’язком є надання послуг, результатом яких буде КОНКРЕТНО отримання права на перебування у відповідній країні Євросоюзу з метою роботи та в першу чергу КОНКРЕТНО самої роботи згідно з поданою Клієнтом заявкою. Тому такі питання як «А якщо на словах одна робота і умови, а на ділі по приїзду все інакше?», «А якщо взагалі обдурять?» і так далі… по суті повинні бути зняті з порядку денного.

Крім того, одним з найважливіших для нас аспектів роботи є наша Репутація, адже заробляється вона роками, а втратити її, на жаль, можна практично миттєво. Тому Міжнародне Бюро Праці «JUS-Service» зацікавлені в максимально якісній роботі, а також у високій та оперативній поінформованості ВСІХ своїх менеджерів і представників. Починаючи з тих, хто безпосередньо взаємодіє з Вами від самого початку, займається Вашим працевлаштуванням, перекладаючи і готуючи документи найкращим чином, далі тих, хто погоджуючи все з роботодавцем, зустрічає Вас у країні працевлаштування і допомагає з облаштуванням на новому місці і вирішенням усіх адміністративних питань, та закінчуючи тими, хто керує цими процесами і контролює їх. Щокварталу Rada Założycielej (Рада Засновників) Групи «JUS-Service» отримує і аналізує ретельний і багатоплановий звіт про роботу Офісів Компанії та оперативно реагує на всі незалежно зафіксовані можливі зауваження та побажання Клієнтів в першу чергу.

Коли і де я укладаю трудовий договір із роботодавцем??

Як вже було відзначено вище, предметом послуг, а відповідно і обов’язком JUS-Service перед Клієнтами в сфері працевлаштування, є забезпечення ОФІЦІЙНОГО працевлаштування. Таким воно може вважатися виключно після того, коли між роботодавцем і працівником (Клієнтом) буде підписаний відповідний договір. Тобто, після узгодження, за сприяння JUS-Service, кандидатури і умов роботи між ними, даний договір передається роботодавцем для підписання працівником ще до моменту виїзду останнього на місце роботи. Працівник (Клієнт) JUS-Service виїжджає на роботу, маючи на руках не тільки документ, що дає йому право такого виїзду, а й документ, що підтверджує наявність між ним і відповідним іноземним роботодавцем ОФІЦІЙНИХ трудових відносин. У випадках, коли законодавство країни не передбачає наявності трудових відносин ще до моменту отримання працівником на підставі цього візи (наприклад Республіки Польща), а роботодавець зобов’язаний повідомити свою податкову про прийняття працівника та вже почати платити за нього усі податки саме у день укладення із ним трудового договору, Європейський Офіс Бюро робить все, аби забезпечити підписання такого договору одразу ж по приїзду працівника до роботодавця у Польщі.

Як мені дістатися до місця роботи?

Перед виїздом кожен наш Клієнт отримує від нас усі необхідні для швидкого і безпечного прибуття на місце роботи письмові інструкції з детальною та покроковою інформацію – так звану «Дорожню карту». У будь-якому випадку постійний зв’язок і координування Вашого прибуття на місце роботи буде здійснюватися представниками нашого Європейського Офісу Бюро. Більш детальну інформацію про порядок пошуку транспорту в необхідний Вам пункт прибуття можна знайти в підрозділі «Доїзд до місця роботи» розділу «АДАПТАЦІЯ» нашого сайту.

Які соціальні гарантії надаються в рамках працевлаштування?

JUS-Service несе перед своїми Клієнтами відповідальність за відповідність їх договорів з роботодавцями всім вимогам у сфері захисту прав працівників. Тому, кожен проект договору ретельно перевіряється на предмет дотримання в ньому встановлених національним законодавством країни працевлаштування гарантій соціальної захищеності працівника.
Також ми допомагаємо у забезпеченні Клієнта обов’язковим страховим полісом загальної дії на весь термін дії його перебування на роботі в ЄС.

Крім того, в разі якщо раптом працівник (Клієнт JUS-Service) при будь-яких обставинах отримав виробничу травму або ж потрапив в ДТП на території Євросоюзу, JUS-Service, будучи офіційним представником послуг ТОВ «Юридична Компанія «ВІДШКОДУВАННЯ», що представляє, в свою чергу, відому своєю результативністю міжнародну юридичну компанію «VOTUM» S.A, надасть усіляке сприяння потерпілому у відстоюванні усіх своїх прав, які насправді знаходяться абсолютно на тому ж рівні, що і в будь-якого іншого працівника-громадянина країни Євросоюзу.

Які гарантії, що робота буде стабільною і відповідати очікуванням?

Питання на перший погляд можливо здасться схожим із тим, відповідь на яке вже була дана в числі перших. Однак в даному випадку мова йде вже не тільки про відповідальність Компанії «JUS-Service», але також і про відповідальність роботодавця і самого Клієнта, а разом з тим і про одну з найважливіших переваг нашої Компанії перед практично всіма іншими компаніями, що працюють у даній сфері.

Буде не правдою сказати, що умови роботи завжди повністю відповідають тим умовам, які були подані нашій Компанії роботодавцем. Тут важливо зазначити те, що хоч Компанія «JUS-Service» завжди взаємодіє з роботодавцями безпосередньо, гарантувати їхню порядність на жаль ми можливості не маємо. Тому, зі свого боку ми можемо гарантувати Клієнту тільки те, що якщо заявлені роботодавцем ключові умови роботи раптом не відповідатимуть дійсності (умови оплати труда, фактичні функціональні обов’язки не відповідають договірним або не відповідає договору трудовий розпорядок роботи, не відповідають нормам у сфері охорони праці техніка безпеки або робочі умови працівника, а також якщо працівника не було забезпечено належним житлом у разі його попереднього декларування), МИ ВАМ МІНЯЄМО МІСЦЕ РОБОТИ в найкоротший термін із компенсацією вартості проїзду на нове місце роботи.

У свою чергу, працівник (Клієнт JUS-Service) також повинен відповідати ключовим вимогам роботодавця, які до його відома нами завжди доводяться в повному обсязі. В іншому випадку, ми не можемо гарантувати успішність і стабільність такої роботи нашого Клієнта у іноземного роботодавця. Тут просто необхідно пам’ятати, що в інтересах АБСОЛЮТНО ВСІХ СТОРІН бути максимально чесними в інформуванні один одного про свої можливості і очікуваннях. Якщо на поточний момент Ви не володієте вільно мовою країни, в якій маєте намір працевлаштуватися або Ваша кваліфікація і досвід роботи не дозволяють одразу працевлаштуватися на все ж бажану в майбутньому посаду, краще погодитися спочатку на менш кваліфіковану роботу. Попрацювавши спочатку на такій посаді, Ви як мінімум вивчите необхідну Вам надалі іноземну мову, а як максимум зарекомендуєте себе стабільним трудовим мігрантом в розумінні уряду відповідної держави, що дуже цінується у Європі.

Тепер іще про одну з найважливіших переваг нашої Компанії перед практично всіма іншими компаніями, що працюють в даній сфері. Приступивши до роботи, після проходження з нашою допомогою всіх необхідних для цього адміністративних процедур, Ви можете бути впевнені, що на цьому етапі наше з Вами співробітництво тільки починається в повному обсязі! Так, якщо Ви працьовитий, відповідальний і вмотивований на самовдосконалення працівник, Ви надовго залишаєтеся в числі наших Клієнтів без справляння з Вас за наступні працевлаштування будь-яких додаткових оплат у майбутньому.

У будь-якому випадку, ми завжди займаємося Вашою опікою (допомагаємо в отриманні довгострокового права на проживання та роботу в країні перебування, надаємо іншу правову та консультаційну підтримку з питань адаптації та прав працівників тощо).

А якщо у мене вже є віза або «безвіз» (біометричний паспорт)?

Нерідко до нас за допомогою в працевлаштуванні звертаються люди, які вже мають візу в ту чи іншу країну Євросоюзу, в тому числі і безпосередньо в бажану ними країну працевлаштування, але не отримали там з різних причин необхідну їм роботу. Тут слід одразу зазначити наступне. В яку б із країн Євросоюзу не мала наміру би виїхати людина з метою офіційної роботи, вона повинна мати візу із відповідною метою перебування в цій країні (типом візи «робоча віза» – усі інші типи віз не дають права людині працювати на території відповідної країни). Крім того, за загальним правилом, у країнах Євросоюзу НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ можливість роботи у іншого працедавця, окрім того який видавав візове запрошення, так само як і НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ можливість офіційного працевлаштування в рамках «безвізового режиму» (виключення наразі становить лише Республіка Польща).

Так, якщо у Вас є невикористана робоча віза в Республіку Польща або біометричний паспорт, то за умови що вони дозволяють перебувати в цій країні ще не менше 90-та календарних днів, Ви можете розраховувати на можливість працевлаштування за допомогою JUS-Service без необхідності виготовлення нової робочої візи.

А чи є у вас вакансії по «безвізу» (*по суті НЕОФІЦІЙНІ) в інших країнах ЄС, тобто там де можна заробити побільше за Польщу і не напружуватися отриманням робочих віз, іноземною мовою і т.д.? А чи можете ви зробити мені тільки візу…?

Міжнародне Бюро Праці «JUS-Service» з центральними офісами у містах Гданськ (Європейський Офіс Бюро) та Житомир (Український Офіс Бюро) працюють ВИКЛЮЧНО в рамках чинного законодавства Євросоюзу та Держави Україна, багато з норм якого, в свою чергу, ратифіковані в рамках міжнародних договорів, а отже узгоджуються з відповідними нормами національного законодавства таких країн як Україна, Білорусь, Росія. Тому, неофіційних вакансій, тобто роботи без офіційного (юридичного) працевлаштування, ми НЕ пропонуємо самі і нікому НЕ радимо на них погоджуватися. На наше переконання – це по суті шлях в нікуди, який може початися з більшою оплатою праці (саме це найчастіше і обіцяється такими «роботодавцями» і їхніми посередниками, охочими швидко залучити більш кваліфікованих працівників за рахунок ухилення від сплати за них усіх необхідних податків і зборів), а закінчитися може безліччю різних варіантів, всі з яких повертають працівника додому або без зароблених грошей, або без права в’їзду на територію Європейського Союзу протягом тривалого часу і зіпсованої мігрантською історією на все життя, або ж без того і іншого разом. Часто, на жаль, посередники у працевлаштуванні, що як правило не мають справжніх реєстраційних та дозвільних документів, а відповідно працюють без належного контролю і дотримання вимог законодавства, просто не інформують працівника про те, що робота в тій чи іншій країні Євросоюзу насправді буде здійснюватися ними нелегально. БУДЬТЕ УВАЖНІ: навіть виготовлення Вам від імені такого «роботодавця» легального візового запрошення НЕ ГАРАНТУЄ Вам легального працевлаштування у нього в подальшому – особливо якщо це робота в іншій (аніж Польща) країні Євросоюзу по польській візі або в рамках «безвізового режиму», що ніде окрім Польщі наразі НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ.

Також, вважаємо за необхідне зазначити, що JUS-Service НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ допомогою в підготовці і отриманні візових документів людям, які не є Клієнтами нашої Компанії в рамках офіційного працевлаштування за кордоном. Крім того, ми також наполегливо НЕ РЕКОМЕНДУЄМО й іншим вставати на такий шлях працевлаштування на території Європейського Союзу, адже він, як правило, збігається в результаті зі шляхами, описаними трохи вище.

otv1

Замість цього, JUS-Service пропонує Вам цивілізований і легальний шлях розвитку Вашого трудового потенціалу на території Європейського Союзу – Об’єднання Держав з такими ж цивілізованими і виконавчими щодо усіх законів суспільствами. А бажання легально подорожувати по ньому, перебуваючи в оплачуваній щорічній відпустці або під час своїх законних вихідних, у Вас в повній мірі може бути реалізовано в рамках Постанови Європейського Парламенту та Ради ЄС № 265/2010 від 25 березня 2010 року (тобто як офіційно працевлаштованого на території Європейського Союзу працівника).

otv2