fbpx

Українці на варшавському ярмарку «Вітер і вода»

За даними http://www.polradio.pl, серед трьох українських експонентів на Ярмарку водного спорту і відпочинку «Вітер і вода» найбільший попит здобув стенд компанії Ордана

У Варшаві відбувся 30-й Ярмарок водного спорту і відпочинку «Вітер і вода». Ці виставки завжди викликали великий інтерес як простих відвідувачів, так і професіоналів. Останніми роками на таких ярмарках завжди можна зустріти не тільки відвідувачів з України, а й безпосередних учасників виставки.

Серед трьох українських експонентів на Ярмарку Водного спорту і відпочинку «Вітер і вода» у польській столиці найбільшим попит мав стенд компанії Ордана. Це український виробник одягу та аксесуарів для водних видів спорту та активного відпочинку.

Дочекавшись, коли штурм відвідувачів українського павільйону дещо притих, я підійшов до керівника компанії Ордана Дмитра Прокопенка.

На Ярмарку водного спорту і відпочинку «Вітер і вода» у Варшаві можна було також зустріти менеджера з продажу Запорізького заводу композитних виробів Фаворит Тетяну Шеверножук.

ZelGear – україно-американська компанія, яка вже 15 років розробляє і створює високотехнологічні надувні катамарани, байдарки, SUP-дошки і герметичні упаковки. Її представники, маркетолог Ольга Буканова та директор з продажу компанії ZelGearАндрій Каюткін, також взяли участь у 30-му Ярмарку водного спорту і відпочинку «Вітер і вода».

В.П.