fbpx

Українка Надія Бєлова очолила жіночу збірну Польщі з біатлону

За даними http://www.polradio.pl/ відома українська біатлоністка і тренерка займатиметься підготовкою польських спортсменок

Українку Надію Бєлову у четвер, 19 квітня, вибрано новою тренеркою польських біатлоністок. Вона замінила норвежця Тобіаса Торґерсена, який протягом року тренував польських спортсменок. Про це повідомила президент Польської асоціації біатлону Даґмара Ґерасимюк.

Бєлова вже працювала з польськими біатлоністками у 2002-2010 роках, коли її чоловік Роман Бондарук був тренером чоловічої збірної Польщі з біатлону. Тоді вона змушена була піти з посади через проблеми зі здоров’ям. Попереднього сезону вона займалася з об’єднаною молодіжною командою.

«Ми високо цінуємо роботу Тобіаса Торґерсена, однак він не повністю відповідає нашим очікуванням. Крім того, велике значення мали теж фінансові питання. Надія Бєлова співпрацювала з нами протягом багатьох років, ми знаємо її, добре оцінюємо теж останній рік її роботи з молодіжною збірною», – сказала Ґерасимюк. Вона додала, що хоча питання кадрів на новий сезон вже майже розв’язане, офіційно склад збірної буде оголошено наприкінці квітня.

Надія Бєлова тренуватиме польських біатлоністок до наступних Зимових Олімпійських ігор у 2022 році в Пекіні. Українку у 2006 році було вибрано «Тренеркою року» на конкурсі Комісії жіночого спорту Польського олімпійського комітету.

Під час Олімпійських ігор в італійському Турині її підопічні посіли сьому сходинку в естафеті, а Кристина Палка була п’ятою у забігу на 20 км.

PAP/Т.А.