fbpx

У Японії відкрили снігову скульптуру польської пам’ятки на честь 100-річчя дипломатичних відносин

За даними https://hromadske.ua/ В японському місті Саппоро відкрили снігову скульптуру Палацу на воді, розташованого в польській столиці Варшаві, у межах святкування 100-річчя встановлення дипломатичних відносин.

Як повідомляє Gazeta Wyborcza, снігова «копія» палацу має такий же розмір, що й «оригінал»: 16 метрів у висоту, 26 метрів — у ширину й 20 — у довжину.

Відкрили скульптуру в рамках 71-го Снігового фестивалю. Він щорічно відбувається в Саппоро — найбільшому місті японської префектури Хоккайдо на півночі країни. У ньому до 100-річчя дипломатичних відносин між Польщею та Японією облаштували спеціальний «польський квартал».

Зазначається, що над сніговою «версією» Лазєнковського палацу працювали понад 3000 скульпторів. Її встигли завершити за 28 днів.

Поруч зі сніговим палацом розташована скульптура, яка відтворює пам’ятник польському композитору Фридерику Шопену. Як зазначає Gazeta Wyborcza, вона трохи менша за оригінал.

Сніговий фестиваль триватиме в Саппоро до 11 лютого.

Японія та Польща встановили дипломатичні відносини 22 березня 1919 року.

Лазєнковський палац (Палац на воді) — палацовий комплекс, розташований в парку «Королівські стежки» у столиці Польщі Варшаві. Збудований у стилі класицизму архітекторами Доменіко Мерліні та Яном Крістіаном Камсецером у XVII-XVIII століттях.

Фридерик Шопен — видатний польський композитор та піаніст французького походження, якого вважають національним героєм Польщі.