fbpx

«Свій шлях до успіху»

10-13 грудня цього року відбувся проект «Своя дорога до успіху», реалізований Фондом «Допомога олякам на Сході» спільно з Варшавською школою економіки та «Студентським польським клубом» – добрим соціальним партнером компанії «JUS-Сервіс». Працівники нашого Бюро також допомагали в організації.

Учасники проекту “Власна дорога до успіху” у Житомирі – це підприємці, фрілансери, голови громадських організацій, пенсіонери, психологи, директори компаній, лектори, інженери. Ми були з різних галузей, але у нас було бажання знати, як поліпшити свій бізнес, як розпочати його з меншим ризиком. Для цього у нас було три дні із супер лекторами з Варшавської школи економіки, щоб вдосконалити свої ділові навички! Працюючи в групах, ми створювали та навчали вести бізнес, включаючи: логістичну компанію, ресторан, центр психологічного консультування, ми розвиваємо туризм. Ми засвоїли інструменти для створення бізнес-планів, навчились перевіряти бізнес-ідеї, використовуючи індивідуальні консультації з лекторами.

В останній день проект був офіційно завершений. На урочистому резюме проекту президент Фонду «Допомога полякам на Сході» Міколай Фальковський, Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Даміан Цярчинський, Проректор Варшавської школи економіки проф. Пьотр Ваховяк. Нас честила присутність директора Польського інституту в Києві та 1-го радника Посольства Республіки Польща в Україні Бартоша Мусіаловича та заступника директора Інституту – Кшиштофа Васілевського.

Усі учасники отримали грамоти, цінні подарунки від канцелярії Президента Республіки Польща та основне – корисні знання та впевненість у реалізації своїх бізнес-ідей.

Читаючи коментарі учасників проекту, ми бачимо, що всі учасники були задоволені участю у проекті і ми дуже раді цьому!

“Я хотіла би подякувати вчителям за всі мої системні знання про бізнес. Я б навіть сказала би просту логіку від них. Вони пояснювали логічно, системно і зрозуміло, використовуючи цікаві факти, приклади та практичні вправи. Завдяки цьому я можу планувати (бо я розумію, як це зробити) свою роботу, час та витрати. Мої мрії та ідеї набувають певних конкретних форм і значень, їх можна здійснити. Я така рада, що могла зустрічатися з новими цікавими людьми, ділитися ідеями, обговорювати проблеми з кращими фахівцями, йдучи своїм шляхом успіху. Я хотіла би подякувати організаторам за чудовий проект”, – каже учасниця заходів Інна Кравчук.

“Часто наші ідеї залишаються лише в нашій свідомості і не можуть бути реалізовані. Для мене участь у цьому проекті – це шанс дізнатися щось нове, змінити свій спосіб мислення, створити нові ідеї, а головне – розвинути свою гнучкість до змін та розвитку. Особливо слід відзначити відмінну роботу тренерів проекту, їх пунктуальність, дружелюбність та високу професійну компетентність. Також це люди, яких я зустріла у співпраці, з якими в майбутньому я можу реалізувати спільні дії. Я щиро дякую організаторам та авторам чудового проекту, який дає натхнення та сподівання на мабутнє та успіх у ньому”, – сказала учасниця заходів Олена Денисевич.

“З великим інтересом я взяла участь у проекті, який реалізували Польський студентський клуб у Житомирі та Фонд” Допомога полякам на Сході “, це був наш власний шлях до успіху. Звичайно, у мене були деякі сумніви щодо того, чи правильно я зробила. Зрештою, я за професією вчитель, працюю в неурядовій організації, і все ж проект в першу чергу був адресований підприємцям, людям, мабуть, певним діловим досвідом. Сьогодні я, безумовно, можу сказати, що я зробила правильно, що пішла на тренування. Я точно не шкодую про це! Тренінги, які проводили експерти з Варшавської школи економіки, були дуже інформативними, цікавими, були надзвичайно цінним досвідом для мене, а також чудовою можливістю встановити нові цікаві контакти. Дуже дякую організаторам за запрошення та сам захід”, – сказала учасниця заходів Вікторія Шевченко.

“Коли я дізналася про проект “Мій власний шлях до успіху” і ким він буде здійснений, я не засумнівалася ні на мить – я знала, що варто брати участь у ньому. Я пишаюся тим, що я змогла вивчити основи ведення бізнесу у викладачів найкращого університету Польщі, Варшавської школи економіки! Участь у семінарі дозволила мені розширити та збагатити свої скромні економічні знання. Я засвоїла інструменти, які дозволяють оцінити та обчислити рівень привабливості певного ринкового сектору, оцінити ситуацію конкуренції в бізнесі, проаналізувати сильні та слабкі сторони бізнесу, основні фактори успіху. А також, використовуючи інструмент стратегічного аналізу SWOT, розробити стратегію ринкової конкуренції та розвитку бізнесу. Я помітила, що нові ідеї та ідеї співпраці між учасниками групи виникали протягом усього часу заходу. Я думаю, що в майбутньому ці тренінги призведуть до більш ніж одного починання. Я дякую всім організаціям та всім, хто сприяв реалізації цього проекту та брав участь у ньому”, – відмітила учасниця заходів Оксана Литвак.

Дякуємо всім учасникам за активну участь, за інтерес до проекту, за обмін ідеями. Дякуємо за теорію та практику ведення бізнесу, знайомство нас зі «Світом бізнесу», дякуємо зокрема директору Центру підприємництва SGH Бартошу Маєвському та іншим викладачам SGH Мирославу Лукасевичу та Камілю Фліку. Велика подяка Фонду “Допомога полякам на Сході”, який очолює президент Міколай Фальковський за підтримку, та координаторам проекту “Власна дорога до успіху” Магдалені Янковській та Валентині Юсуповій – за координацію та реалізацію цього проекту.

 Ми дякуємо нашим Партнерам за все і сподіваємось на наступні плідні зустрічі!

З повагою,

Колектив Міжнародного Бюро Праці «JUS-Service»