fbpx

Страхування

foto-1-k-aktsii-1-800x445

Міжнародне Бюро Праці «JUS-Service» нагадує, що обов’язком кожного виїжджаючого на територію Шенгенської зони є наявність відповідного страхового полісу загальної дії на весь термін дії перебування (звісно ми сприяємо нашим Клієнтам у його отриманні за найкращими умовами та співвідношенням ціна-якість).

В той же час, звертаємо Вашу увагу на те, що даний обов’язковий страховий поліс НЕ ПОШИРЮЄ свою дію на всі види страхових випадків на території Євросоюзу.

У зв’язку із цим, нами, з метою додаткового захисту наших Клієнтів на території Євросоюзу, було зав’язано співпрацю з ТОВ «Юридична компанія «Відшкодування», що є Офіційним Представником «VOTUM» S.A. – найбільшої в Східній Європі Компанією з юридичного захисту прав потерпілих в результаті невиплат або недоплат страхових компаній у випадках травм на виробництві або ДТП на території ЄС. З огляду на це, JUS-Service із радістю інформує про забезпечення надалі своїх Клієнтів всією необхідною для захисту своїх прав у разі настання таких страхових випадків інформацією перед виїздом на роботу.

Так, у пакеті документів з працевлаштування та детальних інструкцій по доїзду до місця роботи і контактування із відповідальними представниками JUS-Service та/або роботодавцями, які передаються кожному Клієнту в рамках його працевлаштування, передаються також відповідні інструкції про порядок дій при настанні таких страхових випадків з контактами відповідальних осіб.

В свою чергу, у разі настання такого випадку, Юридична Компанія «VOTUM» SA, через нашого партнера ТОВ «Юридична компанія «Відшкодування», які займаються професійною допомогою у вирішенні подібних проблем в Україні, негайно отримує передану Вами нам інформацію про виниклу ситуацію та зв’язується із Вами у найкоротший термін для забезпечення Вас максимально повною інформацію про порядок подальших необхідних дій. Після чого повністю бере Ваше справу під свій відповідальний контроль.

Більш детальну інформацію про Офіційного Представника «VOTUM» S.A. в Україні – ТОВ «Юридична компанія «Відшкодування» можна дізнатися за адресою http://vidshkoduvannya.com/.

МИ ПРОДОВЖУЄМО РОБИТИ ВАШУ РОБОТУ ТА ЖИТТЯ У ЄВРОПІ БЕЗПЕЧНІШИМИ!

З повагою,,

JUS-Service