fbpx

Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі будуть приймати анкети виключно заповнені онлайн. Анкети заповнені вручну прийматися до розгляду не будуть.

 • Шановні Клієнти!

  Інформуємо Вас, що починаючи з 08 лютого 2021 року Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі будуть приймати анкети виключно заповнені онлайн. Анкети заповнені вручну прийматися до розгляду не будуть.

  Для того, щоб заповнити анкету онлайн натисніть тут

   
 • news-icon 24 January 2021

  Шановні Клієнти!

  Прагнемо звернути Вашу увагу, що надсилаючи документи у форматі поштового відправлення:

  копії документів мають буди формату А4 та гарної якості;

  у візовому формулярі (анкета) мають бути заповнені абсолютно всі пункти без винятку.

  Документи у яких анкети мають не заповнені поля або надіслані копії документів є не читабельними не можуть бути прийняті у опрацювання.

  Приклад заповненої анкети на національну візу можна побачити тут

   
 • news-icon24 December 2020

  Шановні Клієнти! У зв’язку зі святами у грудні 2020 – січні 2021 та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо про графік роботи:

  Пункти прийому візових анкет:

  • 24 грудня – немає прийому візових заявок, а лише видача паспортів у ППВА м. Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Львів, Івано Франківськ, Ужгород, Одеса та Херсон. Всі інші ППВА працюють в звичайному режимі;
  • 28 і 29 грудня– немає прийому візових заявок, а лише видача паспортів у ППВА м. Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Рівне, Тернопіль,Одеса та Херсон. Всі інші ППВА працюють в звичайному режимі;
  • 30 грудня– немає прийому візових заявок, а лише видача паспортів у ППВА м. Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Київ, Кропивницький, Луцьк, Рівне, Тернопіль,Одеса та Херсон. Всі інші ППВА працюють в звичайному режимі;
  • 31 грудня – всі ППВА працюють у режимі видачі паспортів до 16:00.
  • 1, 7 і 8 січня 2020 р. – ППВА зачинені.

  Кол центр (вхідна та вихідна лінії):

  • 24 грудня – вхідна та вихідна лінії працюють у звичному режимі з 9:00 до 21:00
  • 25 грудня – вхідна та вихідна лінії кол центру закриті
  • 31 грудня – вхідна та вихідна лінії кол центру працюють до 16:30
  • 1 січня – вхідна та вихідна лінії кол центру закриті

  Ідея банк

  31 грудня 2020 р – банк приймає оплати до 13.00

  Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

   
 • news-icon27 November 2020

  Шановні Клієнти,

  Прагнемо Вас повідомити, що у зв’язку із змінами до Закону про іноземців від 1 грудня 2020 року особи, які подають заяву на отримання національної візи з метою роботи, повинні будуть пред’явити медичний страховий поліс з мінімальним покриттям 30 тис. Євро. Страховий поліс має покривати всі дні запланованого перебування.

  Також хочемо зазначити, що з 1 грудня також буде змінюватися перелік страхових компаній, що пропонують страхування, яке відповідає вимогам вищезазначених нормативних актів. закон.

   
 • news-icon13 October 2020

  Шановні клієнти, прагнемо нагадати, що 14 жовтня в Україні є Державне свято – День захисника України, тому день вільний від роботи. Пункти прийому візових анкет, кол-центр (вхідні та вихідні лінії) та банки будуть закриті.

   
 • 31 August 2020

  Шановні Клієнти – громадяни Білорусі, просимо вас ознайомитись із важливою інформацією про правила подачі документів на отримання візи – натисніть тут.

   
 • 26 червня 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо вас, що з 3 липня 2020 р. Пункти прийому візових анкет (ППВА) у м. Луцьк, Львів та Ужгород відновлюють прийом заяв на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР). Подача документів можлива лише за попереднім записом до ППВА. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА – натисніть тут.

  Для того, щоб зареєструватися до ППВА потрібно здійснити попередню оплату сервісного збору у відділенні Ідея банку або Кредобанку. Прийом оплат сервісного збору у відділеннях Ідея банку можлвий з 1 липня 2020 р., а у відділеннях Кредобанку – з 2 липня 2020 р.

   
 • 22 червня 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Пункти прийому візових анкет до Польщі (ППВА) будуть зачинені 29 червня 2020 р. у зв’язку зі святом Дня Конституції України.

  Дотримуючись усіх заходів, що забезпечують безпеку персоналу і клієнтів ППВА та соціальне дистанціювання всередині ППВА та поза його межами, починаючи з 3 червня 2020 р. ППВА будуть обслуговувати клієнтів виключно згідно наведеного нижче формату:

   • Подача документів у ППВА для всіх візових категорій (національна віза – тип Д, віза Шенген – тип С) виключно згідно попередньої реєстрації до ППВА (для отримання детальної інформації – натисніть тут) або через послугу подачі документів у форматі поштового відправлення через “Нову Пошту” у випадку подачі документів на національну візу (для отримання детальної інформації – натисніть тут)
   • Відділення банків розпочнуть прийом платежів для здійснення попередньої реєстрації до ППВА: Кредо банк та Ідея банк – з 2 червня 2020 р., ПриватБанк – з 5 червня 2020 р.
   • Подача документів на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР) наразі недоступна. Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно відновлення прийому заявок на МПР у ППВА у м. Львів, Ужгород, Луцьк
   • Отримання паспортів у ППВА виключно згідно попередньої реєстрації (для отримання детальної інформації – натисніть тут) або замовивши послугу кур’єрської доставки паспорта на відділення «Нової пошти»
   • Отримання консультації щодо процесу подачі візової заяви виключно за посередництвом електронної інформаційної пошти ППВА (для отримання адрес електронної скриньки ППВА відповідно до консульського округу – натисніть тут).

    Можливість отримання консультації у ППВА відсутня

  Наші Пугкти прийому візових анкет (ППВА) дотримуються найвищих стандартів здоров’я та безпеки, основаних на рекомендаціях Всесвітньої Організації Здоров’я та місцевих органів охорони здоров’я. Ми розраховуємо на Вашу співпрацю та чітке дотримання вимог ВОЗ для забезпечення здорового та безпечного середовища для Вас та наших працівників.

  ПРАВИЛА, ЯКИХ ПОВИННІ ДОТРИМУВАТИСЬ ВСІ КЛІЄНТИ, ВІДВІДУЮЧІ ППВА:

   • Вхід до Пункту прийому візових анкет можливий лише за попередньою реєстрацією і лише в призначений час – як для подачі документів, так і для отримання паспорту.
   • Якщо Ви спізнилися на годину своєї реєстрації або прийшли раніше години реєстрації, нажаль, ми не зможемо Вас обслужити.
   • Вхід до Пункту прийому візових анкет дозволений лише клієнтам, які мають реєстрацію. Всі інші особи не мають права заходити до приміщення ППВА.
   • Температурний скринінг на вході у ППВА. З метою забезпечення виконання санітарних норм щодо доступу Клієнтів на територію ППВА, уповноважені працівники ППВА здійснюють вимірювання температури всіх Клієнтів, які звертаються до ППВА з метою отримання відповідних послуг. У разі виявлення у Клієнта підвищеної температури, такому Клієнту буде рекомендовано пройти відповідне медичне обстеження з метою недопущення можливого зараження інших відвідувачів та працівників ППВА. Товариство (ППВА) позбавлене можливості надання послуг Клієнтам, які мають симптоми захворювання.
   • Безконтактна перевірка клієнтів службою безпеки ППВА.
   • Чітке дотримання соціальної дистанції (2 м).
   • Обов’язкове використання масок та рукавичок.
   • Наявність при собі власної ручки для підписання документів в ППВА. Ваша безпека – наш пріоритет!
   
 • 31 січня 2020

  Шановні Клієнти, звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 р. вступає в дію новий Шенгенський Кодекс, у зв’язку з чим просимо вас ознайомитись з новими правилами подачі документів на візу Шенген (короткострокова віза на термін перебування в зоні Шенген до 90 днів):

  Стосується громадян всіх країн:

   1. Новий формуляр анкети на візу Шенген. Завантажити бланк анкети – натисніть тут (див. розділ «Візові формуляри»).

  Увага! ППВА не прийматиме візових анкет старого зразка. В ППВА Вам буде запропоновано перезаповнити візову анкету самостійно або скористатися додатковою послугою ППВА заповнення візової анкети працівником ППВА (більше інформації – натисніть тут).

  1. Подавати документи можна тепер за 6 місяців до запланованої подорожі, але не пізніше ніж за 15 днів до дня подачі документів на візу. Розгляд візової заявки може займати до 45 календарних днів.

   Стосуються громадян всіх країн окрім громадян: України, Російської Федерації, Азербайджану, Албанії, Арменії, Боснії та Герцоговини, Грузії, Македонії, Молдови, Сербії, Чорногорії:

  2. Оплата консульського збору змінюється з 60 на 80 євро, для дітей від 6 до 12 років – 40 євро.

  Оплата консульського збору за подачу візової заявки на національну візу до Польщі для іноземних громадян змінюється з 60 євро на 80 євро. Для громадян України подача візової заявки на національну візу до Польщі залишається безкоштовною.

   
 • 31 січня 2020

  Збільшення зборів за оформлення віз.

  Звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 року вартість консульського збору за оформлення шенгенської візи для однієї людини (короткострокова віза) збільшиться з 60 до 80 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти. Для дітей від 6 до 12 років консульський збір збільшиться до 40 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти.

  Шановні Клієнти, інформуємо Вас, що вхід до Київського Візового Центру для осіб, які подають документи на Польщу починається виключно за 15 хвилин до часу Вашої реєстрації. Будь ласка, приходьте вчасно.

 • 11 вересня 2019

  Шановні Клієнти, люб’язно повідомляємо, що від 19 вересня 2019 р. у Пункті прйому візових анкет у м. Харків прийом клієнтів, які подають документи на національну візу до Польщі, буде здійснюватись виключно згідно години реєстрації, яку клієнтам озвучив оператор Кол центру під час підтвердження дати реєстрації до ППВА.

  Заяники, які приходять до ППВА раніше своєї години реєстрації будуть поінформовані працівником ППВА, що потрібно прийти на свою годину реєстрації.

  Клієнти, які приходять до ППВА пізніше своєї години реєстрації НЕ БУДУТЬ прийняті в ППВА для подачі документів. В даному випадку клієнтам потрібно буде повторно здійснювати реєстрацію до ППВА.

   
 • 09 вересня 2019

  Шановні Клієнти, люб’язно повідомляємо, що від 10 вересня 2019 р. для студентів, які мають рішення (сертифікат/довідка) про надання стипендії Національним агентством з питань академічного обміну (NAWA), кожен вівторок до подальшого повідомлення можна буде подавати документи на візу до Польщі без попередньої реєстрації до таких Пунктів прийому візових анкет:

  • Одеський консульський округ: Одеса, Херсон.
  • Вінницький консульський округ: Вінниця, Хмельницький, Житомир, Чернівці.
  • Луцький консульський округ: Луцьк, Рівне, Тернопіль.

  Крім того, повідомляємо вас, що якщо у сертифікаті зазначено, що стипендія передбачає безкоштовне навчання, то клієнту не потрібно подавати додаткові документи про оплату за навчання.

  Якщо в довідці вказується, що студент також отримав фінансову стипендію, він також не повинен подавати інші документи, що підтверджують наявність відповідних фінансових ресурсів.

   
 • 03 вересня 2019

  Шановні Клієнти! інформуємо Вас, що змінився перелік акредитованих страхових компаній для отримання польської візи. Для отримання більш детальної інформації натисніть тут

   
 • 16 липня 2019

  Шановні Клієнти! Інформуємо вас про зміну вартості сервісного збору за подачу документів в Пунктах прийому візових анкет до Польщі. Починаючи з 19 липня 2019 р. сервісний звір буде становити (включно з ПДВ 20%):

  14 євро – за подачу документів на візу;

  4 євро – за подачу документів на видачу дозволу місцевого прикордонного руху.

  Сервісний збір оплачується у національній валюті (гривнях). Дізнатись вартість сервісного збору – натисніть тут.

   
 • 06 липня 2019

  з 29 липня 2019 р. Пункт прийому візових анкет до Польщі у місті Запоріжжя буде знаходитись за новою адресою: просп. Маяковського, 11, бізнес центр „Маяковський”, 4-й поверх Доїхати до ППВА можна від залізничного або автовокзалу маршрутним таксі № 67/99. (завантажити карти доїзду – натисніть тут).

   
 • 18 червня 2019

  Шановні Клієнти! Хочемо Вас поінформувати, що з 18 червня 2019 р. консульські установи Республіки Польща, як підтвердження оплати за поліс медичного страхування, будуть приймати лише:

  • Квитанцію банку про оплату
  • Чек з терміналу самообслуговування
  • Фіскальний чек

  Сума здійсненої оплати повинна збігатися із сумою, яка зазначена у полісі медичного страхування.

  Квитанції, що були виписані вручну, не будуть вважатися доказом оплати за поліс медичного страхування.

  Шановні Клієнти! Зверніть увагу, що документи на візу до ППВА міст Київ, Дніпро, Одесса, Херсон, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк приймаються виключно згідно години реєстрації.

   
 • 07 червня 2019

  Шановні Клієнти, будь ласка, зверніть увагу на зміну годин видачі паспортів у Пункті прийому візових анкет у місті Вінниця – з 14:30 до 16:30. Години прийому візових заявок та надання консультацій залишаються незмінними – з 8:30 до 16:30.

   
 • 30 квітня 2019

  Шановні Клієнти! Піклуючись про захист прав та інтересів громадян України, звертаємо Вашу увагу, що згідно із Законом №265/95-ВР від 06.07.1995 р. у формулювання від 28.12.2014 р., документ, що підтверджує факт здійснення оплати за страхування (чек) повинен бути сформований у вигляді:

  • Квитанція банку про оплату
  • Чек з терміналу самообслуговування
  • Фіскальний чек
  • Номерна розрахункова квитанція

  Сума здійсненої оплати повинна збігатися із сумою, що вказана у страховому полісі. Прийом оплати за страхові послуги через касу має бути здійсненим з використанням реєструючої каси, тобто чеки, виписані вручну, не рекомендуються.

   
 • 07 березня 2019

  Всі додаткові послуги, якіпропонуються у Візових Центрах надаються за бажанням клієнта.

   
 • 18 січня 2019

  з 11 лютого 2019 р. Пункт прийому візових анкет до Польщі у місті Харків буде знаходитись за новою адресою:

  вул. Академіка Павлова, 271, Бізнес-Комплекс “Радмір Експохол”, 4-й поверх. Доїхати до ППВА можна буде на метро до станції Академіка Павлова або трамваєм №27 (завантажити карти доїзду – натисніть тут).

  8 лютого 2019 р. видача паспортів буде відбуватись з 8:30 до 15:30 за поточною адресою: вул. Героїв Праці, 7, ТЦ “Караван”, 2 поверх. В цей день прийому документів в ППВА не буде.

   
 • 28 вересня 2018

  З 1 жовтня 2018 р. клієнти можуть подавати заяви на повторний розгляд документів на отримання візи до Польщі в ППВА в м. Києві та Кропивницькому.

   
 • 22 червня 2017

  Звертаємо Вашу увагу, що згідно рішення Генерального Консульства РП в Україні, усі акредитовані фірми з 01.07.2017 р. втрачають акредитацію і для подачі документів, повинні будуть здійснити попередню реєстрацію ППВА на загальних умовах.

   
   
 • 05 листопада 2016

  Змінився термін дії унікальних кодів

  Зверніть увагу, що змінився термін дії унікальних кодів, термін їх дії становить 90 днів з моменту здійснення оплати. Всі коди, які були оплачені більше ніж 90 днів тому, будуть деактивовані. Клієнтам, які мають такі квитанції необхідно особисто звернутися у будь-який ППВА для здійснення повернення коштів.

   
 • 07 грудня 2015

  Інформація

  Зауважте, що ППВА у Донецьку та Луганську зачинено з 14.07.2015 до наступної інформації. Просимо всіх клієнтів звернути на це увагу і планувати подачу документів до ППВА м. Харкова або Дніпра

  Генеральні Консульства Республіки Польща застерігають Вас від співпраці та консультування з будь-якими не уповноваженими особами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством, Генеральними Консульствами та Пунктом Прийому Візових Анкет. Дипломатичні представництва та Пункт Прийому Візових Анкет радять уникати даних дій, а також не беруть на себе відповідальності за інформацію, надану такими особами. Особливо потрібно остерігатися Запрошень, які пропонують такі агенти – найчастіше ці документи є фальшивими.

  Послуга призначення дати подачі документів до Пункту Прийому Візових Анкет чи Посольства є БЕЗКОШТОВНОЮ. Вам не потрібно сплачувати додаткові кошти за надання цієї послуги. Ні дипломатичні представництва Республіки Польщі, ні Пункт Прийому Візових Анкет не рекомендують співпрацювати з будь-якими не акредитованими агентствами.

  Зауважте, що клієнти мають можливість подавати документи до Пункту Прийому Візових Анкет або безпосередньо до Консульства