fbpx

Про компанію

Міжнародне Бюро Праці «JUS-Service» (далі – JUS-Service) було створено у Польщі та в Україні в результаті об’єднання фахівців у сфері управління підприємств, кадрового менеджменту, права та освіти з метою сприяння розвитку як економічної, так і соціальної сфер життя нашого суспільства.

На даний момент, з огляду на значне спрощення процедури працевлаштування наших Співвітчизників у Республіці Польща, що традиційно є найбільш відкритою до України, а також на деяке звуження вимог щодо працевлаштування іноземців за останні роки також і в інших країнах Європейського Союзу (зокрема таких, як Чехія, Словаччина, Литва, Естонія тощо), JUS-Service пропонує послуги з працевлаштування здебільшого саме в цих країнах. Разом із цим, враховуючи постійну зміну тенденцій на ринку праці та, відповідно і в національному законодавстві, інших розвинених країн світу, ми в свою чергу також йдемо в крок із новими можливостями та налагоджуємо міцну співпрацю із виключно прямими роботодавцями країн, які готові працевлаштовувати на гідних умовах наших Клієнтів. Спільно із нашими колегами в Республіці Польща ми не лише знаходимо та перевіряємо на відповідність задекларованим умовам нові місця роботи для наших Клієнтів, а також контролюємо й дотримання цих умов з боку працедавців й у подальшому, в процесі самої роботи в них наших Клієнтів.

Свою діяльність в Україні, Польщі, а також інших країнах світу, в яких у нас налагоджені договірні відносини в сфері підбору персоналу, сприяння в реалізації освітніх програм і програм відкриття і підтримки бізнесу (Європейських Програм Підтримки та Розвитку), ми здійснюємо в першу чергу не з комерційною метою. Також важливою для нас метою діяльності є забезпечення громадян нашої Країни новими можливостями життя – гідною роботою, якої нажаль наразі в Україні дуже бракує, якісною освітою за потреби – тим, що здатне зробити нашу Україну справді європейською Країною, сильною та незалежною, підняти її на абсолютно новий рівень. Нам справді приємно і важливо, аби наша діяльність приносила користь – хтось повернеться та розпочне свою справу в Україні, хтось звернувшись до нас знову та маючи європейський досвід і кращі знання іноземних мов отримає вже кращу наступну посаду за кордоном. Як мінімум, наші Клієнти можуть бути впевнені в тому, що працевлаштувавшись із JUS-Service вони точно не потраплять в халепу та наперед будуть поінформовані про всі плюси та мінуси тієї чи іншої цікавої для них посади в конкретному місці роботи. Клієнтами JUS-Service також можуть бути громадяни й інших країн, згодних на українську юрисдикцію в договірних відносинах між нами.

Свої послуги ми надаємо, будучи офіційно зареєстрованою Організацією, яка має всі необхідні для цього дозвільні документи.

В процесі надання послуг ми пропонуємо Клієнтам великий вибір вакансій практично всіх напрямків кваліфікації, усі з яких є актуальними і перевіреними завдяки наявності у JUS-Service прямих договірних відносин з перспективними роботодавцями.

Зі своїми Клієнтами ми працюємо виключно на офіційній договірній основі, несучи відповідальність за кожне своє зобов’язання. У наших руках благополуччя, а нерідко і безпека людей, ми це розуміємо і, відповідно, робимо все для цього від нас необхідне. Вимагаючи чесності, як від роботодавця, так і від працівника, ми даємо їм обом можливість тільки виграти від такого співробітництва. Це що стосується нашої посередницької функції в працевлаштуванні.

Також ми пропонуємо нашим Клієнтам ще більш стабільний варіант роботи з нами. Він представлений наступним: ставши одним з них, Ви можете розраховувати не на тимчасову роботу (у рамках візового періоду) і разову співпрацю, як це дуже часто відбувається при наданні послуг на даному ринку, а кардинально інакше. А саме: наш Європейський Офіс у Польщі може забезпечити Вас постійним офіційним працевлаштуванням в рамках поширеного в Євросоюзі лізингу праці, який буде давати Вам можливість безперервної роботи не тільки на території Польщі, але також й інших країн Євросоюзу без справляння за це жодних додаткових оплат..

У будь-якому випадку, незалежно від того скільки часу Ви будете працювати в рамках нашої з Вами співпраці, ми ЗАВЖДИ займаємося Вашою опікою (допомагаємо в отриманні довгострокового права на проживання та роботу в країні перебування, надаємо іншу правову та консультаційну підтримку з питань адаптації та прав працівників).

Тим же, хто бажає отримати освіту на території Євросоюзу/підвищити свою професійну кваліфікацію (взяти участь у загальноєвропейських освітніх програмах), вивчити/підвищити рівень знання іноземних мов або ж перенести/розширити свій бізнес на захід від кордонів України (взяти участь в Європейських програмах Підтримки та Розвитку) , фахівці Міжнародного Бюро Праці «JUS-Service» з радістю запропонують відповідну консалтингову, в т.ч. і навчальну допомогу, а також й висококваліфіковану допомогу юридичну.

Одним словом, ласкаво просимо до нашої Спільноти!