fbpx

Президенти Польщі та країн Балтії прибули до Києва

За даними https://www.polskieradio.pl/ У столиці України чотири президенти обговорюють із Володимиром Зеленським реальну військову та гуманітарну допомогу українцям в умовах рашистсько-нацистського вторгнення

Президенти Польщі та країн Балтії вже перебувають у Києві. В українській столиці вони зустрічаються із президентом Володимиром Зеленським. Переговори мають стосуватися подальшої підтримки України, яка захищається від рашистсько-нацистської агресії. Із подробицями – кореспондент Польського радіо Кароль Дарморос:

 

«Візит чотирьох президентів до Києва має бути жестом підтримки для української влади. Але це не тільки символ. Не бракуватиме розмов про конкретну військову та гуманітарну допомогу. Про значення візиту говорив під час виступу в естонському парламенті Володимир Зеленський. „Цей візит важливий не тільки як свідчення європейської підтримки нашої боротьби за свободу, але і як свідчення того, що всі європейські захисники свободи будуть і надалі об’єднані без будь-яких політичних і економічних реверансів у бік росії”, – наголосив Зеленський. За словами речника польського уряду Пьотра Мюллєра, цей візит є елементом морального пресингу на окремих євросоюзних лідерів: „Котрі замість того, аби насправді допомагати Україні, хоча б постачанням озброєння, наданням гуманітарного пакету, згодою на санкції, тільки про це говорять”. Речник уряду також закликав, аби такі країни, як Німеччина, Франція та Австрія збільшили свою активність з підтримки України».

IAR/Т.А.