fbpx

Правова допомога

femida

Кожній людині рано чи пізно може знадобитися правова допомога. Будь-то спірне питання з ким-небудь, проблеми з правоохоронними органами або ж просто провести попередні консультації професійного юриста, щоб уникнути необхідності звернення до нього тільки вже з виниклою проблемою. Набагато легше, коли в чужій країні таку допомогу Вам може надати людина, яка знає українську або російську мову, особливості слов’янського типу мислення, але в той же час і особливості права та його застосування в Республіці Польща та обов’язкових для неї норм Євросоюзу.

Якщо Ви збираєтеся придбати у Польщі нерухомість, транспорт, зареєструвати фірму, вступити в шлюб (підписати шлюбний договір), здійснити інші значимі для Вас офіційні кроки або ж у Вас або у Ваших близьких в Республіці Польща виникли «проблеми з законом», звертайтеся за номером +48-507-979-123 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Наші юристи зроблять все від них залежне, аби надати Вам у цьому максимально компетентну та відповідальну допомогу (при цьому ще й за досить демократичну ціну)!