fbpx

Польські Дні Науки у Житомирі

19 серпня в приміщення Житомирської обласної бібліотеки для дітей відбулися І Польські Дні Науки. Це спільний проект Університету Казимира Великого в Бидгощі і Польського дому у Житомирі.

new_02_12_08_17

Метою реалізації проекту є популяризація досягнень в польській науці, освіті, культурі і мистецтві. Також популяризація самого міста Бидгощ, як освітнього середовища серед місцевих поляків, що проживають на Житомирщині, так і тих, кому подобається Польща.

new_03_12_08_17

Заняття передбачали три тематичні напрямки: технічний, мистецький і бидгоський.

Завдяки заняттям технічного напрямку, учасники дізналися про можливості використання сучасних технологій 3D.

Мистецькі заняття – це авторський підхід презентації польських композиторів хорової музики, так і презентації християнських традицій.

Заняття «Бидгоські стежки» представляли багату історію міста, а також ознайомлювали присутніх з визначними історичними місцями і краєвидами міста.

Участь в цьому проекті взяли понад 100 осіб – переважно представники польського середовища Житомира та Житомирщини: члени Студентського Польського Клубу, учні суботньо-недільної школи, що діє при Товариству Поляків ім. Г. Сенкевича в Малині, Товариство Поляків ім. Ю. Люблінського в Новограді-Волинському, учні школи Знання про Польщу, що діє при Союзі польської шляхти, члени Товариства Поляків ім. Яна Павла ІІ в Биківці, члени суботніх творчих гуртків, що діють при Польському Домі.

new_04_12_08_17

Нагадуємо, що очолює Студентський Польський Клуб Голова Представництва Міжнародного Агентства з працевлаштування «Work Express Europe» в Україні («ВОРК ЕКСПРЕС ЄВРОПА Україна») пані Валентина Юсупова, яка має за мету своєї діяльності перш за все допомогу українцям стати ближче до Європи загалом та до Польщі зокрема!