fbpx

Польща висунула на «Оскар» фільм про українського мігранта

За даними https://www.5.ua/ Прем’єра фільму відбудеться на Венеційському фестивалі у вересні.

Польща стала першою країною, яка назвала свого претендента для участі у кінопремії “Оскар-2021” у категорії найкращий іноземний фільм. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Комедійна драма Never Gonna Snow Again (“Снігу більше ніколи не буде”) режисерки Малгожати Шумовської буде вперше представлена в рамках Венеційського кінофестивалю у вересні 2020 року.

У центрі сюжету фільму – український мігрант, який у Польщі працює масажистом та поступово стає своєрідним гуру для багатіїв і вчить їх шукати щастя у повсякденних речах.
Головну роль у фільмі виконав Алек (Олег) Утгофф – британський актор російського походження, який народився в Києві. Раніше Утгофф зіграв роль Олексія у третьому сезоні серіалу Netflix “Дивні дива“. Окрім того, він відзначився у фільмах “Мордекай”, “Розлом Сан-Андреас” та новому серіалі “Дракула”.

Хоч актор і не є етнічним українцем, він вільно говорить українською мовою. Його батько – відомий кардіохірург, заслужений хірург України.

Головну жіночу роль у фільмі виконала агата Кулеша, яка раніше зіграла у фільмі Павла Павліковського “Іда” – ця стрічка отримала “Оскар” за найкращий іноземний фільм у 2014 році.

Never Gonna Snow Again – перша робота Малгожати Шумовської, яка буде претендуватиме на “Оскар”. Автори драми поки не публікували офіційного трейлера, однак у мережі вже з’явились деякі кадри.