fbpx

НОВИНИ І ПОВІДОМЛЕННЯ

  • За даними https://www.vfsglobal.com/, У зв’язку із глобальними заходами щодо запобігання розповсюдженню COVID-19 (коронавірусу) та місцевими урядовими вказівками щодо тимчасово призупинення роботи підприємств, Пункти прийому візових анкет до Польщі тимчасово зачинені до подальшого повідомлення. Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно роботи ППВА.

   Увага! Інформація для Клієнтів, які бажають подати візову заяву до ППВА з метою отримання національної візи до Польщі:

   Якщо Ви здійснили попередню оплату сервісного збору за послуги ППВА до 12 березня 2020 р. включно, на підставі якої Вам була призначена дата реєстраціі до ППВА, яку Ви підтвердили, але у зв’язку з впровадженням карантину в країні дана дата була анульована; або Ви здійснили оплату після 13 березня 2020 р. і не встигли отримати дату реєстрації, однак на сьогоднішній день Ви маєте готовий повний пакет з актуальними документами (діючий закордонний паспорт, діюче запрошення з актуальними датами, які дозволяють отримати візу на період від 91 дня і більше, та інші необхідні документи згідно контрольного списку) та бажаєте скористатися послугою подачі візової заявки у форматі поштового відправлення, Вам не потрібно чекати на дзвінок з Пункту прийому візових анкет – просимо Вас надіслати нам скановані кольорові копії та/або фотографії ПОВНОГО ПАКЕТУ всіх Ваших документів на нашу електронну пошту згідно місця Вашої реєстраціі (прописки):

   postalvisakyiv@vfshelpline.com – Київська, Черкаська, Чернігівська та Кіровоградська області.

   postalvisalviv@vfshelpline.com – Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська області.

   postalvisalutsk@vfshelpline.com – Рівненська, Волинська та Тернопільська області.

   postalvisavinnytsya@vfshelpline.com – Хмельницька, Вінницька, Житомирська, Чернівецька області.

   postalvisakharkiv@vfshelpline.com – Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Донецька, Луганська та Запорізька області.

   postalvisaodesa@vfshelpline.com – Одеська, Миколаївська, Херсонська області, Республіка Крим.

   Важливо! З метою якнайшвидшої обробки Вашої візової заявки просимо Вас слідувати наведеним нижче інструкціям:

   1. Надсилати нам виключно повний пакет документів згідно контрольного списку необхідних документів. Контрольний список необхідних документів знаходиться нижче (обирайте список відповідно до мети вашої подорожі):
   2. Надсилати нам документи на електронну адресу відповідно до Вашого місця реєстраціі (прописки).
   3. Електронні листи з копіями та/або фотографіями Ваших документів повинні відповідати наступним вимогам (недотримання вами наведених нижче вимог може сповільнити процес отримання та обробки Ваших документів):
    • Розмір кожного файла — НЕ більше 1 МВ.
    • Використання архівування файлів або посилань на зовнішні ресурси для розміщення файлів – НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ.
    • Файли повинні бути прикріпленні до електронного листа (бути у вкладенні листа), а не розміщені у тілі листа.
    • Скан-копії та фотографії документів повинні бути кольоровими та читабельними (рекомендоване розширення при скануванні документів — 200–300 dpi).
    • Формат файлів фотографій — .jpg або .jpeg.
    • У темі листа потрібно вказати Ваше прізвище та ім’я.

   У разі недотримання зазначених вище інструкцій ми не отримаємо Ваш лист і Ваша заявка не буде прийнята в роботу.

   Щоб ознайомитись з детальною інформацією щодо процесу подачі візової заяви у форматі поштового відправлення, перейдіть, будь ласка, у розділ “Як подати документи” за посиланням https://www.vfsglobal.com/poland/ukraine/how-to-apply.html

    
  • 04 травня 2020

   Звертаємо Вашу увагу, що через пандемічні та карантинні заходи COVID-19, які були впроваджені Кабінетом Міністрів України, Пункти прийому візових анкет зачинені до моменту зняття карантинних заходів урядом України.

   Люб’язно просимо Клієнтів не відвідувати Пункти прийому візових анкет та зберігати соціальну дистанцію.

   Ми розуміємо, що Ви з нетерпінням чекаєте на подачу заяви на отримання візи до Польщі. Посольство Республіки Польща та компанія VFS розуміють Ваші потреби та намагаються надати послуги Вам у максимально зручний спосіб.

   Якщо Ви вже подали заявку на отримання візи до 16 березня 2020 року, співробітники Пункту прийому візових анкет невдовзі зв’яжуться з Вами щодо статусу Вашої заявки на видачу візи та доставки паспорта через індивідуальний кур’єрський процес. Пункти прийому візових анкет зв’язуються з Клієнтами і Ви незабаром отримаєте дзвінок. Переконайтеся, що Ваш номер телефону, який був зазначений під час подачі заявки, активний та доступний.

   Якщо Ви вже раніше здійснили передоплату в Idea або Kredo банку і чекаєте на подачу заяви на отримання візи, VFS спільно з Посольством Республіки Польща в Києві та іншими консульствами у Харкові, Львові, Одесі, Луцьку та Вінниці організовує спеціальну «Послугу подачі документів у форматі поштового відправлення», що дозволить Вам зручно подати заяву на візу за посередництвом поштового сервісу. Ми незабаром зв’яжемося з Вами, щоб пояснити кроки, які необхідно дотримуватися, щоб подати Ваші документи. Будь ласка, переконайтеся, що Ваш номер телефону, зазначений під час оплати в банку, активний і доступний. Процес організований за принципом “перша оплата – перша послуга”.

   Будь ласка, натисніть тут, щоб дізнатись детальний покроковий процес подачі візової заявки через спеціальну «Послугу подачі документів у форматі поштового відправлення» та для короткого огляду даного процесу натисніть тут, щоб завантажити презентацію.

   Важливо: Спеціальна «Послуга подачі документів у форматі поштового відправлення» доступна лише для громадян України, які хочуть подати заяву на отримання національної візи до Польщі. Іноземним громадянам та Клієнтам, які бажають подати заявку на отримання шенгенської візи, доведеться чекати, поки Пункти прийому візових анкет відкриються після закінчення карантинного періоду.

   Клієнти, які бажають подати заявку на отримання польської візи та ще не здійснили попередню оплату: VFS Global розглядає всі можливості якнайшвидше розпочати прийом документів, однак, на жаль, через встановлені обмеження COVID-19, це вимагає часу та додаткового тестування. Ми вдячні за Ваше терпіння та розуміння. Ми робимо все можливе, щоб надати Вам готове до використання та безпечне рішення до 20.05.2020 року. Будь ласка, відвідуйте наш веб-сайт регулярно, щоб переконатися, що Ви володієте актуальною інформацією.

    
  • 20 березня 2020

   • Інформуємо, що у звязку із глобальними заходами щодо запобігання розповсюдженню COVID-19 (коронавірусу) та місцевими урядовими вказівками щодо тимчасово призупинення роботи підприємств, Пункти прийому візових анкет до Польщі будуть тимчасово зачинені до подальшого повідомлення.
    Просимо вас уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно відновлення роботи ППВА. Щойно ППВА буде відновлено роботу у вас буде можливість отримати паспорт.
   • Інформуємо, що в якості запобіжного заходу щодо запобігання розповсюдженню COVID-19 (коронавірусу), починаючи з 16 березня 2020 року до подальшого повідомлення, відділення Кредо банку і, починаючи з 20 березня 2020 року до подальшого повідомлення, відділення Ідея банку будуть зачинені на прийом оплат сервісного збору для здійснення реєстрації до Пунктів прийому візових анкет з метою подачі документів.

    Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно роботи відділень банків.

   • Шановні Клієнти! У зв’язку з тим, що починаючи з 16 березня 2020 року до подальшого повідомлення всі Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі (ППВА) зачинені, просимо вас ознайомитись з інформацією, що стосується Клієнтів, які здійснили оплату сервісного збору з метою отримання реєстрації на подачу документів до ППВА:

    • якщо оплата сервісного збору була вами здійснена до 12 березня включно і вже є підтверджена вами дата реєстрації до ППВА на подачу документів починаючи з 16 березня і далі, таку реєстрацію буде анульовано, а нову дату подачі вам буде призначено на підставі вже здійсненої вами оплати, щойно ППВА відновлять свою діяльність у повному обсязі;
    • якщо оплата сервісного збору була здійснена після 13 березня і далі, реєстрації будуть призначені на підставі здійснених вами оплат щойно ППВА відновлять свою діяльність у повному обсязі.

    Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно роботи ППВА. Щойно ППВА буде відновлено роботу, з вами зв’яжеться оператор Кол центру і повідомить про нову дату реєстрації до ППВА.

    
  • 6 березня 2020

   Шановні Клієнти! У зв’язку зі святом Міжнародного жіночого дня 8 березня люб’язно вас інформуємо про графік роботи 9 березня 2020 р.:

   1. Консульських установ – вихідний день.
   2. ППВА – вихідний день.
   3. Кол центр (вхідна та вихідна лінії) – вихідний день.
   4. Ідея банк та Кредо банк – вихідний день.

   Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульською установою може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

    
 
 • 31 січня 2020

  Шановні Клієнти, звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 р. вступає в дію новий Шенгенський Кодекс, у зв’язку з чим просимо вас ознайомитись з новими правилами подачі документів на візу Шенген (короткострокова віза на термін перебування в зоні Шенген до 90 днів):

  Стосується громадян всіх країн:

   1. Новий формуляр анкети на візу Шенген. Завантажити бланк анкети – натисніть тут (див. розділ «Візові формуляри»).

  Увага! ППВА не прийматиме візових анкет старого зразка. В ППВА Вам буде запропоновано перезаповнити візову анкету самостійно або скористатися додатковою послугою ППВА заповнення візової анкети працівником ППВА (більше інформації – натисніть тут).

  1. Подавати документи можна тепер за 6 місяців до запланованої подорожі, але не пізніше ніж за 15 днів до дня подачі документів на візу. Розгляд візової заявки може займати до 45 календарних днів.

   Стосуються громадян всіх країн окрім громадян: України, Російської Федерації, Азербайджану, Албанії, Арменії, Боснії та Герцоговини, Грузії, Македонії, Молдови, Сербії, Чорногорії:

  2. Оплата консульського збору змінюється з 60 на 80 євро, для дітей від 6 до 12 років – 40 євро.

  Оплата консульського збору за подачу візової заявки на національну візу до Польщі для іноземних громадян змінюється з 60 євро на 80 євро. Для громадян України подача візової заявки на національну візу до Польщі залишається безкоштовною.

   
 • 31 січня 2020

  Збільшення зборів за оформлення віз.

  Звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 року вартість консульського збору за оформлення шенгенської візи для однієї людини (короткострокова віза) збільшиться з 60 до 80 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти. Для дітей від 6 до 12 років консульський збір збільшиться до 40 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти.

  Шановні Клієнти, інформуємо Вас, що вхід до Київського Візового Центру для осіб, які подають документи на Польщу починається виключно за 15 хвилин до часу Вашої реєстрації. Будь ласка, приходьте вчасно.

  Шановні Клієнти,інформуємо вас щодо перших доступних дат, не раніше яких можлива реєстрація для оплат, починаючи з 27 січня 2020 р.:

 •  
 • 27 грудня 2019

  Шановні Клієнти! У зв’язку зі святами у грудні 2019 – січні 2020 та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо про графік роботи:

  Пункти прийому візових анкет:

  • 27 грудня – немає прийому візових заявок, а лише видача паспортів у ППВА м. Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернівці. Всі інші ППВА працюють в звичайному режимі;
  • 30 грудня – немає прийому візових заявок, а лише видача паспортів у ППВА м. Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Одеса, Херсон. Всі інші ППВА працюють в звичайному режимі.
  • 31 грудня – всі ППВА працюють у режимі видачі паспортів до 14:00.
  • 1, 6 та 7 січня 2020 р. – ППВА зачинені.

  Кол центр (вхідна та вихідна лінії):

  25 грудня – вхідна та вихідна лінії закриті

  26 грудня – вхідна лінія закрита, вихідна працює у звичному режимі з 9:00 до 21:00

  31 грудня – вхідна та вихідна лінії кол центру працюють до 16:30

  1 січня – вхідна та вихідна лінії кол центру закриті

  6 січня – вхідна лінія закрита, вихідна працює до 16:30

  7 січня – вхідна та вихідна лінії кол центру закриті

  Ідея банк та Кредо банк:

  30, 31 грудня 2019 р. і 1, 2, 6, 7 січня 2020 р. – банк не приймає оплат.

  Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

   
 • 22 December 2019

  Шановні Клієнти,інформуємо вас, що в період з 24 грудня до 2 січня не буде можливості подати докумети на візу у випадку якщо Вам необхідно буде сплачувати візовий збір.

   
 • 29 жовтня 2019

  Шановні Клієнти! У зв’язку зі святами у листопаді та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо про графіки роботи:

  • Консульських установ: 1 та 11 листопада 2019 р.- вихідні дні.
  • ППВА: 1 та 11 листопада 2019 р.- вихідні дні.
  • Кол центр (вхідна та вихідна лінії): працює в звичайному режимі.
  • Ідея банк та Кредо банк: працюють в звичайному режимі.

  Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

   
 • 11 жовтня 2019

  Шановні Клієнти! У зв’язку зі святами у серпні та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо, що Консульські установи Республіки Польща в Україні, Пункти прийому візових анкет до Польщі, Кол центр, відділення банків будуть зачинені в днях:

  • Консульські установи: 14 жовтня 2019 р.
  • ППВА: 14 жовтня 2019 р.
  • Кол центр (вхідна та вихідна лінії): 14 жовтня 2019 р.
  • Ідея банк та Кредо банк: 14 жовтня 2019 р.

  Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

   
 • 11 вересня 2019

  Шановні Клієнти, люб’язно повідомляємо, що від 19 вересня 2019 р. у Пункті прйому візових анкет у м. Харків прийом клієнтів, які подають документи на національну візу до Польщі, буде здійснюватись виключно згідно години реєстрації, яку клієнтам озвучив оператор Кол центру під час підтвердження дати реєстрації до ППВА.

  Заяники, які приходять до ППВА раніше своєї години реєстрації будуть поінформовані працівником ППВА, що потрібно прийти на свою годину реєстрації.

  Клієнти, які приходять до ППВА пізніше своєї години реєстрації НЕ БУДУТЬ прийняті в ППВА для подачі документів. В даному випадку клієнтам потрібно буде повторно здійснювати реєстрацію до ППВА.

   
 • 09 вересня 2019

  Шановні Клієнти, люб’язно повідомляємо, що від 10 вересня 2019 р. для студентів, які мають рішення (сертифікат/довідка) про надання стипендії Національним агентством з питань академічного обміну (NAWA), кожен вівторок до подальшого повідомлення можна буде подавати документи на візу до Польщі без попередньої реєстрації до таких Пунктів прийому візових анкет:

  • Одеський консульський округ: Одеса, Херсон.
  • Вінницький консульський округ: Вінниця, Хмельницький, Житомир, Чернівці.
  • Луцький консульський округ: Луцьк, Рівне, Тернопіль.

  Крім того, повідомляємо вас, що якщо у сертифікаті зазначено, що стипендія передбачає безкоштовне навчання, то клієнту не потрібно подавати додаткові документи про оплату за навчання.

  Якщо в довідці вказується, що студент також отримав фінансову стипендію, він також не повинен подавати інші документи, що підтверджують наявність відповідних фінансових ресурсів.

   
 • 03 вересня 2019

  Шановні Клієнти! інформуємо Вас, що змінився перелік акредитованих страхових компаній для отримання польської візи. Для отримання більш детальної інформації натисніть тут

   
 • 13 серпня 2019

  Шановні Клієнти! У зв’язку зі святами у серпні та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо, що Консульські установи Республіки Польща в Україні, Пункти прийому візових анкет до Польщі, Кол центр, відділення банків будуть зачинені в днях:

   • Консульські установи: 15 та 26 серпня 2019 р.
   • ППВА: 15 та 26 серпня 2019 р.
   • Кол центр (вхідна та вихідна лінії): 26 серпня 2019 р.
   • Ідея банк та Кредо банк: 26 серпня 2019 р.

  Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

   
 • 16 липня 2019

  Шановні Клієнти! Інформуємо вас про зміну вартості сервісного збору за подачу документів в Пунктах прийому візових анкет до Польщі. Починаючи з 19 липня 2019 р. сервісний звір буде становити (включно з ПДВ 20%):

  14 євро – за подачу документів на візу;

  4 євро – за подачу документів на видачу дозволу місцевого прикордонного руху.

  Сервісний збір оплачується у національній валюті (гривнях). Дізнатись вартість сервісного збору – натисніть тут.

   
 • 06 липня 2019

  з 29 липня 2019 р. Пункт прийому візових анкет до Польщі у місті Запоріжжя буде знаходитись за новою адресою: просп. Маяковського, 11, бізнес центр „Маяковський”, 4-й поверх Доїхати до ППВА можна від залізничного або автовокзалу маршрутним таксі № 67/99. (завантажити карти доїзду – натисніть тут).

   
 • 06 липня 2019

  26 липня 2019 р. прийому та видачі документів в ППВА міста Запоріжжя не буде.

   
 • 18 червня 2019

  Шановні Клієнти! Хочемо Вас поінформувати, що з 18 червня 2019 р. консульські установи Республіки Польща, як підтвердження оплати за поліс медичного страхування, будуть приймати лише:

  • Квитанцію банку про оплату
  • Чек з терміналу самообслуговування
  • Фіскальний чек

  Сума здійсненої оплати повинна збігатися із сумою, яка зазначена у полісі медичного страхування.

  Квитанції, що були виписані вручну, не будуть вважатися доказом оплати за поліс медичного страхування.

  Шановні Клієнти! Зверніть увагу, що документи на візу до ППВА міст Київ, Дніпро, Одесса, Херсон, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк приймаються виключно згідно години реєстрації.

   
 • 07 червня 2019

  Шановні Клієнти, будь ласка, зверніть увагу на зміну годин видачі паспортів у Пункті прийому візових анкет у місті Вінниця – з 14:30 до 16:30. Години прийому візових заявок та надання консультацій залишаються незмінними – з 8:30 до 16:30.

   
 • 06 травня 2019

  Шановні Клієнти! Зверніть, будь ласка, увагу, що починаючи з 27 квітня 2019 року змінився бланк анкети для отримання національної візи. При подачі документів прохання заповнювати бланки нового зразка. Анкети старого зразка до розгляду прийматися не будуть

   
 • 30 квітня 2019

  Шановні Клієнти! Піклуючись про захист прав та інтересів громадян України, звертаємо Вашу увагу, що згідно із Законом №265/95-ВР від 06.07.1995 р. у формулювання від 28.12.2014 р., документ, що підтверджує факт здійснення оплати за страхування (чек) повинен бути сформований у вигляді:

  • Квитанція банку про оплату
  • Чек з терміналу самообслуговування
  • Фіскальний чек
  • Номерна розрахункова квитанція

  Сума здійсненої оплати повинна збігатися із сумою, що вказана у страховому полісі. Прийом оплати за страхові послуги через касу має бути здійсненим з використанням реєструючої каси, тобто чеки, виписані вручну, не рекомендуються.

   
 • 18 квітня 2019

  Шановні Клієнти! У зв’язку зі святами у квітні-травні та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо, що Консульські установи Республіки Польща в Україні, Пункти прийому візових анкет до Польщі, Кол центр, відділення банків будуть зачинені в днях:

  • Консульські установи: 22 та 29 квітня, а також 1, 2*, 3 та 9 травня 2019 р. (* крім Генерального Консульства РП у м. Луцьк).
  • ППВА: 22 та 29 квітня, а також 1, 3 та 9 травня 2019 р.
  • Кол центр (вхідна лінія): 29 квітня, а також 1 та 9 травня 2019 р.
  • Ідея банк та Кредо банк: 27-30 квітня, а також 1 та 9 травня 2019 р.

  Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

   
 • 07 березня 2019

  Всі додаткові послуги, якіпропонуються у Візових Центрах надаються за бажанням клієнта.

   
 • 04 березня 2019

  Шановні Клієнти, просимо прийняти до відома, що 8 березня всі Пункти прийому візових анкет до Польщі в Україні будуть зачинені у зв’язку з державним святом. Відділення Кредо банку та Ідея банку будуть також зачинені в цей день, у зв’язку з чим здійснити оплату сервісного збору з метою реєстрації до ППВА можна буде 11 березня. Вхідна лінія Кол центру 8 березня не буде працювати, а вихідна лінія Кол центру (продзвін Клієнтів для підтвердження реєстрації до ППВА) – буде працювати.

   
 • 18 січня 2019

  з 11 лютого 2019 р. Пункт прийому візових анкет до Польщі у місті Харків буде знаходитись за новою адресою:

  вул. Академіка Павлова, 271, Бізнес-Комплекс “Радмір Експохол”, 4-й поверх. Доїхати до ППВА можна буде на метро до станції Академіка Павлова або трамваєм №27 (завантажити карти доїзду – натисніть тут).

  8 лютого 2019 р. видача паспортів буде відбуватись з 8:30 до 15:30 за поточною адресою: вул. Героїв Праці, 7, ТЦ “Караван”, 2 поверх. В цей день прийому документів в ППВА не буде.

   
 • 31 грудня 2018

  Інформуємо, що 2 січня 2019 р. всі відділення Кредо банку як в ППВА, так і поза ППВА будуть зачинені. У зв’язку з цим клієнти, яким потрібно буде оплатити консульський збір в ППВА м. Київ, Кропивницький, Одеса, Херсон, Харків, Запоріжжя, Вінниця, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Львів, Луцьк, Рівне будуть прийняті 3 січня.

  Клієнти, які подають документи до ППВА м. Дніпро, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль будуть прийняті 2 січня 2019 р. і зможуть оплатити консульський збір в касі Ідея банку в ППВА.

   
 • 27 грудня 2018

  Повідомляємо, що 31 грудня 2018 року, 1 та 7 січня 2019 року усі Пункти прийому візових анкет до Польщі в Україні, а також Кол центр (вхідна лінія) будуть закриті. Перший робочий день в 2019 році – 2 січня.

   
 • 12 грудня 2018

  Звертаємо Вашу увагу, що страхові поліси видані страховою компанією «Глобал Гарант» визначені польськими консульськими установами за такі, які не відповідають вимогам Закону про іноземців стосовно подачі візових заяв на отримання національної візи.

   
 • 27 листопада 2018

  З 28 листопада 2018 р. клієнти, які подають документи на отримання візи до Польщі або на видачу дозволу місцевого прикордонного руху зможуть скористатися послугою заповнення візової анкети безпосередньо в Пункті прийому візових анкет на вікні подачі документів. Менеджер ППВА, який буде приймати у Вас документи професійно заповнить формуляр візової анкети замість Вас. Дана послуга буде Вам надана в день подачі документів в ППВА.

   
 • 28 вересня 2018

  З 1 жовтня 2018 р. клієнти можуть подавати заяви на повторний розгляд документів на отримання візи до Польщі в ППВА в м. Києві та Кропивницькому.

   
 • 10 серпня 2018

  Інформуємо, що Кол центр буде здійсеювати продзвін клієнтів з метою підтвердження реєстрації до ППВА з понеділка по суботу з 9:00 до 21:00, а також у неділю з 9:00 до 18:00.

   
 • 14 червня 2018

  Іформуємо, що учні та студенти підлягають обов’язковій попередній реєстрації до ППВА з метою подачі документів на отримання національної візи. Подача документів без попередньої реєстрації можлива лише у разі подання візової заявки на візу Шенген (не стосується власників біометричних паспортів). Для отримання додаткової інформації про процес реєстрації до ППВА, перелік документів та подачу візової заявки до ППВА – натисніть тут.

   
 • 25 травня 2018

  28 травня 2018 року Пункти прийому візових анкет до Польщі та Кол Центр будуть зачинені у зв’язку з державним святом України.

   
 • 18 травня 2018

  З 21 травня 2018 року послуга кур’єрської доставки документів клієнтам здійснюється компанією «Ін-Тайм» до будь-якого населеного пункту на території України, окрім зони АТО та зони 40 км від лінії розмежування (виключення: доставка здійснюється до Маріуполя та Дружківки). Клієнти мають змогу замовити доставку своїх документів на бажану адресу або на офіс кур’єрської компанії.

  Щоб ознайомитися зі списком міст, в яких знаходяться офіси кур’єрської служби «Ін-Тайм»натисніть тут,

   
 • 16 травня 2018

  Інформуємо вас, що з 1 червня 2018 року буде відмінено систему реєстраціі для клієнтів, які подають заяви на видачу дозволів місцевого прикордонного руху у ППВА Львова та Ужгорода. Клієнти зможуть подати документи без попереднього запису безпосередньо до ППВА Львова, Ужгорода та Луцька.

   
 • 27 кітня 2018

  Інформуємо вас, що з 30 квітня 2018 послуга фотокопіювання у ППВА буде платною і становитиме 2.50 за одну копію.

  Є можливість зробити мінімум чотири копії в ППВА крім тих, що знаходяться в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові. У ППВА, розташованих в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові, ви можете зробити одну або декілька фотокопій.

   
 • 22 червня 2017

  Звертаємо Вашу увагу, що згідно рішення Генерального Консульства РП в Україні, усі акредитовані фірми з 01.07.2017 р. втрачають акредитацію і для подачі документів, повинні будуть здійснити попередню реєстрацію ППВА на загальних умовах.

   
   
 • 05 листопада 2016

  Змінився термін дії унікальних кодів

  Зверніть увагу, що змінився термін дії унікальних кодів, термін їх дії становить 90 днів з моменту здійснення оплати. Всі коди, які були оплачені більше ніж 90 днів тому, будуть деактивовані. Клієнтам, які мають такі квитанції необхідно особисто звернутися у будь-який ППВА для здійснення повернення коштів.

   
 • 17 серпня 2016 р

  Процес подачі документів в Луцькому та Львівському Консульських Округах для клієнтів, які мають Карту Поляка:

  Згідно з рішенням Генерального Консульства РП у м. Луцьк з 12 липня 2016 р.,клієнти які подають документи на підставі Карти Поляка до ППВА Луцького Консульського Округу, будуть прийматись без попередньої реєстрації. Згідно з рішенням Генерального Консульства РП у м. Львів з 18 серпня 2016 р.,клієнти які подають документи на підставі Карти Поляка та члени їх родини, до ППВА Львівського Консульського Округу, будуть прийматись без попередньої реєстрації.

   
 • 07 грудня 2015

  Інформація

  Зауважте, що ППВА у Донецьку та Луганську зачинено з 14.07.2015 до наступної інформації. Просимо всіх клієнтів звернути на це увагу і планувати подачу документів до ППВА м. Харкова або Дніпра

   
 •  

  Генеральні Консульства Республіки Польща застерігають Вас від співпраці та консультування з будь-якими не уповноваженими особами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством, Генеральними Консульствами та Пунктом Прийому Візових Анкет. Дипломатичні представництва та Пункт Прийому Візових Анкет радять уникати даних дій, а також не беруть на себе відповідальності за інформацію, надану такими особами. Особливо потрібно остерігатися Запрошень, які пропонують такі агенти – найчастіше ці документи є фальшивими.

   
 •  

  Послуга призначення дати подачі документів до Пункту Прийому Візових Анкет чи Посольства є БЕЗКОШТОВНОЮ. Вам не потрібно сплачувати додаткові кошти за надання цієї послуги. Ні дипломатичні представництва Республіки Польщі, ні Пункт Прийому Візових Анкет не рекомендують співпрацювати з будь-якими не акредитованими агентствами.

   
 •  

  Зауважте, що клієнти мають можливість подавати документи до Пункту Прийому Візових Анкет або безпосередньо до Консульства.