fbpx

Не були популярними. Monobank в грудні закриє карти в злотих

За даними https://news.liga.net/ Monobank закриє в грудні всі картки в польських злотих, йдеться в розсилці онлайн-банку клієнтам. Ці картки не користувалися популярністю, пояснили журналісту LIGA.net в техпідтримці банку.

У розсилці monobank йдеться, що всі карти в злотих будуть закриті з 13 грудня 2021 року. В цей день залишки за картками будуть автоматично переведені на кредитні картки за поточним курсом. Після цього картки в злотих стануть неактивними для використання.

В онлайн-банку зазначають, що можна не чекати 13 грудня і вже зараз переказати гроші з картки в злотих на будь-яку іншу гривневу картку.

У техпідтримці monobank пояснили LIGA.net, що картки в злотих не користувалися популярністю, а велика кількість продуктів ускладнює користування застосунком.

“Наша місія – зберегти простоту для всіх клієнтів. Тому більше не доступно відкриття карти в злотих. Ви можете відкрити валютну карту в євро або доларах”, – додали в техпідтримці.

ДОВІДКА. Monobank – мобільний застосунок і спільний банкінг-проєкт Універсал Банку Сергія Тігіпка та IT-компанії Fintech Band. Співзасновники Fintech – колишні топменеджери ПриватБанку Олександр Дубілет, Олег Гороховський і Михайло Рогальський. Також серед співзасновників – ексміністр кабінету міністрів Дмитро Дубілет і Вадим Ковальов. Повноцінно запущений в листопаді 2017-го. Позиціює себе як перший в Україні мобільний банк без відділень.
  • 3 серпня 2021 року monobank попросив НБУ дозволити випуск карти для операцій з криптовалютою Bitcoin.
  • 16 серпня співзасновник банку Олег Гороховський повідомив, що вартість банківського проєкту monobank становить понад $1 млрд. 29 вересня в monobank заявили, що готуються впровадити банкомати.