fbpx

МИСТЕЦТВО БУТИ РАЗОМ

12 червня в Києві в приміщенні ArtHall 20-річчя діяльності святкувало Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні.Ф

На урочистість з`їхалося понад 250 осіб з України та Польщі: представники польського та українського бізнесу, державних адміністрацій. Святкування відбувалося під почесним патронатом Посла Республіки Польща в Україні Бартоша Ціхоцького. На урочистості також був присутній і Міністр Інвестицій і Розвитку Республіки Польща Єжи Квецінський.

В рамках святкування 20-річчя була організована конференція «Польща – Україна Медицина та біотехнології». Під час конференції йшлося про сьогодення та перспективи українського ринку біотехнологій, про польсько-українську співпрацю у сфері фармацевтики і медичних виробів, а також про потенціал та можливості лікування і реабілітації в окремих польських центрах охорони здоров`я. Співорганізаторами конференції виступили: Польська Агенція Інвестицій і Торгівлі та Польська Туристична Організація.Ф


Після конференції відбувся урочистий прийом та цікава артистична програма.

1

Зі своєї сторони можемо сказати що ми дуже раді, що були членами правління МТППУ в 2011-2015 роках. Що нам це дало? Безумовно, дуже цінні і хороші контакти, мотивацію до ведення власної справи, прагнення до кращого і паралельно з веденням бізнесу – допомагати іншим.

Варто також сказати, що з нагоди 20-річчя МТППУ вийшов спеціальний номер «Джєнніка Кійовського», де на 12 сторінках представлена історія заснування та роки діяльності організації; розповідається про успіхи та злети й, звичайно ж, про партнерів, завдяки яким ця співпраця можлива. На сьогодні МТППУ об`єднує навколо себе більше 70 компаній в Україні.

Як сказав у своєму виступі єпископ Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький – «МТППУ, це оркестр, який добре грає» –  бажаю, щоб і надалі була тільки хороша гра, яка захоплювала інших і приносила всім добро і задоволення.

Дякуємо нашим Партнерам за все!

З повагою,

Колектив Міжнародного Бюро Праці «JUS-Service»