fbpx

Leo Express відкриє нове сполучення Краків – Прага!

За даними http://lowcostavia.com.ua/, Поїзд Leo Express з Кракова в Прагу від 19 злотих в один бік!

Чеська транспортна компанія LEO Express з 20 липня відкриє залізничне сполучення з Кракова в Прагу! До цього часу поїзди Leo Express їздили лише по території Чехії та Словаччини, а у інші країни (в тому числі і в Україну) перевізник виконував рейси автобусами.

Рейси з Кракова до Праги будуть виконувати щопонеділка та щосуботи, з Праги до Кракова щоп’ятниці та щонеділі.

Відправлення з Кракова о 5:04, прибуття до Праги о 11:39. Час у дорозі 6,5 годин. У зворотньому напрямку з Праги поїзд буде рушати о 16:10, прибуття у Краків о 23:19.

Квитки на рейси Краків – Прага вже в продажу на сайті leoexpress.com.

Найдешевші квитки коштують від 8 євро, але компанія анонсувала ціни від 19 злотих (4,5 євро), які мають з’явитися незабаром.

Компанія LEO Express була заснована в 2010 році. Її власником і засновником є Леош Новотни. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії і Словаччині, які курсують на лінії Прага – Острава – Кошице. Також компанія обслуговує декілька автобусних маршрутів.

Leo Express в Україні

Нагадаємо, що в жовтні 2015 року LEO Express запустив автобусний рейс Кошице – Ужгород – Мукачево, який стикується з поїздами компанії, що прямують в Прагу. З 30 червня 2016 LEO Express розпочав виконання рейсів зі Львова у Прагу та Відень (рейси у Відень призупинено з грудня 2017 року). З 1 вересня 2017 року маршрут зі Словаччини було продовжено в Хуст та Рахів. З автобуса Мукачево/Рахів – Кошице можна пересісти не лише на поїзд до Праги, а й на мікроавтобус у Краків.

Квитки LeoExpress не є іменними. При купівлі квитків на кількох осіб з одного акаунта на всіх квитках буде вказано одне і те ж ім’я та прізвище покупця. Якщо ви хочете, щоб на квитках відображалося ім’я конкретної людини, квитки потрібно купувати окремо на різні поштові скриньки.