fbpx

Глава МОЗ Чехії зайшов в “закритий” ресторан без маски. Його звільнять

За даними https://world.segodnya.ua/ у Чехії міністр охорони здоров’я Роман Примула, порушив карантинні правила, які були введені з його ж ініціативи. Він був відомий як прихильник жорстких карантинних обмежень.

Про це повідомляє “Радіо Прага”

Як повідомляється, увечері 22 жовтня журналісти видання Blesk сфотографували політика, коли він виходив з ресторану без медичної маски.

Видання повідомляє, що Роман Примула зайшов в фешенебельний ресторан Rio’s і покинув його незадовго до півночі. При цьому на міністрі не було медичної маски. Він не надів її ні наблизившись до водія, який відкривав йому двері, ні в салоні автомобіля.

Згідно з діючими в країні карантинним правилами, жителі Чехії повинні знаходитися в масках не тільки в приміщеннях, але і на вулиці, якщо наближаються до інших пішоходів на відстань ближче двох метрів, і всередині автомобіля, якщо водій і пасажир не є членами однієї сім’ї.

14 жовтня уряд в рамках боротьби з поширенням коронавірусу заборонив роботу всіх закладів громадського харчування в країні. Їжу можна продавати тільки через вікно на винос і лише до 20-ї години.

Прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабіш пообіцяв зняти Романа Примулу з посади голови МОЗ.

Раніше повідомлялося, що військові медики НАТО допоможуть Чехії боротися з епідемією COVID-19.

Згідно з останніми даними Університету Хопкінса, в Чехії підтверджено 223 065 випадків зараження коронавірусом. За добу кількість хворих COVID-19 збільшилася більш ніж на 14 тисяч.