fbpx

ЕКСПРЕС КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ЗІ ЗНИЖКОЮ ВІД JUS-Service – В НОВИЙ РІК З НОВИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ!

foto-1-k-aktsii-1

Міжнародне Бюро Праці «JUS-Service», в рамках освітньо-супутньої програми «OTWARTE DRZWI», оголошує набір на наступні групові підготовчі курси польської мови, які почнуться з 17.01.2017 року!

Заняття проводяться на базі Українського Офісу Бюро в м. Житомирі. Для слухачів з наявністю початкового рівня знань польської мови курси будуть проводитися два рази на тиждень (вівторок, субота). Для тих, хто ще не має початкового рівня знань польського, мовні курси будуть проводитися три рази на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця).

Нагадуємо, що освітньо-супутня програма «OTWARTE DRZWI» передбачає БЕЗКОШТОВНЕ для її випускника оформлення Міжнародним Бюро Праці «JUS-Service» в подальшому всіх необхідних документів для отримання ним робочої візи в Польщу!

Крім того, записавшимся до 30.12.2016 року на дані курси слухачам надається знижка на вивчення мови в розмірі 10-ти% від його вартості! Також знижка 10% надається групам слухачів*!

*Звернувшимся до 30.12.2016 року групам слухачів надається, відповідно, знижка в розмірі 20-ти% від вартості курсу

JUS-Service забезпечує:

– якісну мовну підготовку з кваліфікованими педагогами (в т.ч. з носіями мови);

– всі необхідні навчальні матеріали (в т.ч. і на електронних носіях);

– сертифікацію рівня знань по завершенні курсів;

– комфортні умови навчання;

– цікаві ознайомлення з культурою Польщі та інших країн Євросоюзу.

Якість нашого навчання ВІДПОВІДАЄ його вартості, а розтрати на нього сповна компенсуються МОЖЛИВОСТЯМИ, які ним відкриваються!

Міжнародне Бюро Праці «JUS-Service» запрошує всіх бажаючих пройти курс вивчення польської мови і пропонує звернутися для цього заздалегідь будь-яким зручним способом по контактам свого Офісу в Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *