fbpx

Доїзд до роботи

Придбання квитків


Звертаємо Вашу увагу на те, що купівлю квитків необхідно здійснювати ВИКЛЮЧНО після узгодження з Вашим персональним менеджером з працевлаштування (офіційним представником нашого Бюро у Вашому місті)!

Перед виїздом Вам в обов’язковому порядку буде передана (вислана) Ваша персональна «Дорожня карта» з чітким алгоритмом дій в процесі доїзду до місця роботи і проживання. Разом з нею Вам також передається (надсилається) сім-карта європейського оператора зв’язку, по якій Ви зможете тримати зв’язок із відповідальним за контроль Вашого успішного прибуття особою.

Квитки у необхідне Вам місто країни працевлаштування можна придбати прямо у нас на сайті за допомогою партнера нашої Компанії – Оператора пасажирських перевезень «BUSFOR».


attentionsign_0

Крім того, звертаємо Вашу увагу на те, що під час дороги не слід брати в когось не знайомого чужі речі (нерідко на границі «попутники», які насправді займаються контрабандою, просять під різними приводами допомогти їм взявши якісь їхні речі або повідомивши митникам про те, що вони належать Вам) – можна лише здогадуватись що може бути в цих речах насправді та які НЕВІДВОРОТНІ наслідки це може за собою тягнути. Загалом слід бути дуже спостережливими та зібраними (сконцентрованими на своїх поточних діях) під час усієї дороги – особливо під час зупинок та пересадок із великим скупченням людей.

Облаштування на місці

У разі якщо Ваш роботодавець раптом не може забезпечити Вас житлом, про що Ви звичайно будете повідомлені ще при обранні вакансії (це буває насправді ДУЖЕ РІДКО та по різним причинам, але як правило це завжди компенсується більшою оплатою праці), то завдяки тривалій співпраці нашої Компанії зі всесвітньо визнаним Оператором оренди житла в т.ч. і в Європі «BOOKING», безпосередньо у нас на сайті Ви можете забронювати оренду житла з партнерської знижкою.

BOOKING.COM