fbpx

Бізнес-форум “Від ідей до власного бізнесу” у Житомирі

Бізнес-форум ВІД ІДЕЇ ДО ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ – це подія, яка відбулася 29 лютого у Житомирі та була організована місцевою організацією PAZL у співпраці зі Студентським Польським Клубом у Житомирі та командою Компанії «JUS-Service» за підтримки Управління Економічного Розвитку Житомирської Міської Ради.

Метою організації Форуму є надання інформаційної підтримки людям, які планують створити власний бізнес або вже ведуть бізнес та шукають нових контактів.

Форум був розділений на чотири тематичні блоки:

  1. Від ідеї до бізнес-плану.
  2. Людські ресурси – вони все вирішують.
  3. Власна марка.
  4. Джерела фінансування.

У кожному блоці виступили спеціалісти та директори місцевих компаній, які із задоволенням поділилися досвідом та інформацією про те, де шукати підтримку та фінансування розвитку.

У блоці “Від ідеї до бізнес-плану” Анджей Терещук, директор компанії “Твій час” розповів про форми власності, реєстрацію компанії та її обслуговування. Засновники та керівники “Warshalex” (танцювальна студія) та “Grafium” (виробниче агентство) – Катажина Чубенко та Олег Гукалюк – розповіли про свої бізнес-плани та досвід, набутий під час ведення бізнесу.

Наступний блок «Персонал – вирішує все» був наповнений заявами: директор кол-центру «Телеконтакт UA» Ольга Неділько, директор компанії «Goodwill» Ільяс Ахметов. А про такий важливий елемент бізнесу, як “Власний бренд”, у наступному блоці розповів директор компанії “Steffany” Сергій Полонський.

“Джерела фінансування”, звісно, були присвячені темі грошей, програм співфінансування та грантам. Виступи на тему “Старша експертна служба” викликали великий інтерес, а основні аспекти реалізації такого проекту обговорювала президент організації “Сучасний Формат” Жанна Соловйова. Про міжнародні фонди та програми підтримки малого та середнього бізнесу в Україні розповіла заступник директора агенції “Goodwill” Лариса Левківська, а про державні програми підтримки підприємництва – директор Департаменту Економічного Розвитку Житомирської Міської Ради Микола Костриця,

Чудовим сюрпризом для учасників стала лотерея, яка розігрувалась після кожного виступу, вони могли виграти дуже цінні книги, еко-сумки та навіть сертифікат виробничого агентства «Grafium», що дало можливість скористатися великим пакетом її послуг безкоштовно.

Бажаємо кожному з нас, щоби те, що ми робимо, насправді вабило нас, і тоді фінанси на це будуть знаходитися дуже легко, а усі необхідні двері самі відкриватимуться перед нами. Лише з любов’ю до своїх Клієнтів та своєї Справи, ми будемо відчувати себе потрібними та щасливими, а робота буде нам усім лише в радість!