fbpx

Аґнєшка Голланд завершила зйомки українського блоку фільму про Голодомор

За даними http://www.polradio.pl. Це політичний трилер про журналіста Ґарета Джонса, який першим намагався донести світові правду про Голодомор

Відома польська режисерка Аґнєшка Голланд завершила зйомки українського блоку фільму «Ґарет Джонс». Стрічка спільного виробництва Польщі (Film Produkcja), Великої Британії (Crab Apple Film) та України (FILM.UA GROUP, Kinorob) – політичний трилер про валлійського журналіста Ґарета Джонса, який першим намагався донести світові правду про Голодомор.

Фільм «Ґарет Джонс» за версією голлівудського видання (Deadline Hollywood) потрапив у топ найцікавіших європейських кінопроектів 2018 року.

Робота над міжнародним кінопроектом у розпалі. Українську частину – епізоди подорожі журналіста Ґарета Джонса до радянської України – вже відзнято. На черзі – зйомки у Польщі та Шотландії. Фільм заснований на реальних подіях, – каже режисерка Аґнєшка Голланд. Це політичний трилер. Прикметно, що розслідування відважного валлійця спонукали до написання роману «Колгосп тварин» (в іншому варіанті «Скотоферма» – Animal Farm) Джорджа Орвелла.

Головні ролі у фільмі виконують зіркові британські актори. Це – Джеймс Нортон, якого глядачі знають з фільмів «МакМафія» та «Війна і мир», Ванесса Кірбі, що прославилася грою у телесеріалі «Корона», а також Пітер Сарсґаард – зірка «Афери Стівена Ґласса». У міжнародний прокат фільм Аґнєшки Голланд «Ґарет Джонс» має вийти наступного року.

Галина Баланович