fbpx

95 років гідного життя – доєднаємося до привітань Ветерана Другої Світової Війни!

20 січня, наш добрий партнер – Громадська організація «Студентський Польський Клуб», яка в т.ч. опікується членами Спілки  ветеранів Війська Польського на Житомирщині, організували вітальну зустріч із нагоди 95 річниці дня народження ветерана Війська Польського – полковника, пана Зигмунда Венгловського. На зустріч прибули шановані гості, а саме Посол РП в Україні, Генеральний Консул РП в Вінниці та інші.

Імениннику було побажано «тримати у тому ж дусі»! Гостей також душе зворушила розповідь пана Зигмунда Венгловського про його дитинство, коли більшовики репресували його батьків, відібравши все абсолютно майно та згодом розстрілявши батька. Як він дитиною, довгий час, разом із мамою та браттями й сестрами, скитався по сусідніх селах у пошуках кращої долі, а із початком війни першим пішов на фронт боронити свою Батьківщину…

Зустріч була дуже пізнавальною та зворушливою. Вважаємо також необхідним відзначити важливість недопущення червоного або будь-якого іншого терору у 21 столітті та дискримінації за будь-якою ознакою, в т.ч. національною!